Homepage Forums Discussion Popular Topics nak belajar lead gitar

• Creator
    Topic
    Anonymous
    Guest

sisiapa yg sudi memberi tunjuk ajar buat saya yg amat meminati gitar…..
    "tolong berikan tunjuk ajar"

Viewing 19 reply threads
  • Author
    Replies
      Anonymous
      Guest

kata nak ajar main gitar lead .. 🙂

Anonymous
      Guest

tolongggg….ajarrr sayyaaaa mainnnnn gitarrr

Anonymous
        Guest

: tolongggg….ajarrr sayyaaaa mainnnnn gitarrr dari dasar sampai tingkat tinggi..

Anonymous
          Guest

: : tolongggg….ajarrr sayyaaaa mainnnnn gitarrr : dari dasar sampai tingkat tinggi..

Anonymous
            Guest

: : : tolongggg….ajarrr sayyaaaa mainnnnn gitarrr : : dari dasar sampai tingkat tinggi.. sampai saya bisa bangettttt

Anonymous
      Guest

: sisiapa yg sudi memberi tunjuk ajar buat saya yg amat meminati gitar….. : "tolong berikan tunjuk ajar"

Anonymous
        Guest

Saya boleh ajar main lead guitar. Lokasi Johor Bahru. Anda dekat mana? [email protected] : : sisiapa yg sudi memberi tunjuk ajar buat saya yg amat meminati gitar….. : : "tolong berikan tunjuk ajar"

Anonymous
      Guest

:nak belajar cara untuk main lead guitar : "tolong berikan tunjuk ajar"

Anonymous
        Guest

Sesiapa yang ada minat belajar main guitar boleh hubungi saya melalui email : [email protected] : :nak belajar cara untuk main lead guitar : : "tolong berikan tunjuk ajar"

Anonymous
      Guest

rasa2nya sapa yang nak ajar sya main gitar..????dah lama nak main gitar ni tapi tak pandai2….kalau boleh saya nak target 1 bln jer dah expert….tlg yee…..nak sangat pandai main gitar….

Anonymous
      Guest

minta grip2 gitar donk

Anonymous
        Guest

nak belajar kod2 gitar

Anonymous
      Guest

sesiapa yg sudi memberi tunjuk ajar buat saya yg amat meminati gitar….. : "tolong berikan tunjuk ajar" saya amat menghargainya

Anonymous
        Guest

: sesiapa yg sudi memberi tunjuk ajar buat saya yg amat meminati gitar….. : : "tolong berikan tunjuk ajar" : saya amat menghargainya

Anonymous
      Guest

: sisiapa yg sudi memberi tunjuk ajar buat saya yg amat meminati gitar….. : "tolong berikan tunjuk ajar"

Anonymous
        Guest

ng’a sudi aku

Anonymous
      Guest

: sisiapa yg sudi memberi tunjuk ajar buat saya yg amat meminati gitar….. : "tolong berikan tunjuk ajar" kamu harus belajar baca tab biar bisa menjadi yngwie he e e saya aja uda jadi muridnya yngwie

Anonymous
      Guest

Anonymous
        Guest

: : sisiapa yg sudi memberi tunjuk ajar buat saya yg amat meminati bass : : "tolong berikan tunjuk ajar"

Anonymous
      Guest

> ok guy sapa yang sudi tu bleh tunjukan…. > aku nak tau gak pasal kod dia contoh cam not tu > satu benda aku tak paham……….

Anonymous
      Guest

Anonymous
      Guest

: tolong kepada abang slash saya ingin menjadi anak buah mu ini…..nak mintak tlg nak pegang chord…..reply me

Anonymous
        Guest

: : tolong kepada abang slash saya ingin menjadi anak buah mu ini…..nak mintak tlg nak pegang chord…..reply me.aku tak tau nak baca kod-kod cam C, D, D#

Anonymous
      Guest

Anonymous
        Guest

kepada sesiapa yang tahu main gitar.. tolong ajarkan saya main… saya ada gitar tapi tak tahu nak main.. kalau tak leh nak ajar just tell me cam ner nak cari buku untuk mengajar kita main gitar… please….

Anonymous
          Guest

macam mana nak melembutkan jari?dan mencari ?

Anonymous
      Guest

ada sesiapa nak bertukar kemahiran bermain gitar dan bikin music ..ayuh kita laksanakan..dan bersama tingkatkan mutu permainan dan penguasaan ilmu gitar.

Anonymous
        Guest

Saya dari Indonesia. Saya ingin bertukar pengalaman dengan kakak – kakak yang ada di luar negeri seperti Malaysia. Saya biasa memainkan musik rock seperti Iron Maiden dan Gun’s N Rose’s.Mereka berdua adalah kiblat dari permainan gitar saya. Semoga kakak – kakak yang ada di luar negeri bisa bekerjasama dan bisa menjadi teman bertukar ilmu

Anonymous
        Guest

: ada sesiapa nak bertukar kemahiran bermain gitar dan bikin music ..ayuh kita laksanakan..dan bersama tingkatkan mutu permainan dan penguasaan ilmu gitar.

Anonymous
          Guest

saya ingin sekali belajar cara bermain gitar dari awal hingga akhir

Anonymous
            Guest

:saya minta tolong diajar bermain gitar… tapi kord biasa ok .. cuma nak belajar nak tangkap lagu yg didengari…

Anonymous
              Guest

Saya Adi Dari Indonesia. Mungkin saya bukan pemain gitar yang paling hebat , tapi saya akan mencoba memberi suggestion . Bermain gitar itu mudah apabila kita menganggap gitar sebagai teman.Untuk mempelajarinya kita harus mengerti dulu dasarnya,misalnya kita harus menghafalkan kord dasarnya terlebih dahulu, tanpa kita mengerti dasarnya kita tidak akan bisa memulai bermain gitar dan menjadi seorang guitarist yang hebat . Mungkin hanya itu yang bisa saya berikan kepada anda semoga bisa bermanfaat. terima kasih

Anonymous
      Guest

Anonymous
      Guest

cara pertama adalah mengehtaui asas gitar.. pertama..saya sarankan supaya anda membeli buku buku gitar yg murah..untuk asas jak dong jangan tamak .. selalunya.. buku buku ada memperlihatkan cara meniun gitar…pastikan anda mahir meniun gitar yaa !!.. awas ini melatih perasaan anda dan semangat anda..buat slow2.. selepas itu..saya cadangkan agar anda bermula dengan kod asas dan seboleh bolehnya menghafal 12 fretboard yg pertama..( gitar kapok cukup) sesudah menghafal.. sila pastikan tekanan per fret jari anda sempurna,,, jangan sampai jari anda cedera dan tekanan yg menyenangkan hati anda..pasti kan !!!!.. okeyy… nanti aku bagik yg selanjutnya..mo tidurr erghh

Anonymous
      Guest

tolong siapa yang pandai mainin gitar boleh dong ajarin aku,soalnya aku mau less privat enggak ada biaya aku mohon tolong ya!

Anonymous
      Guest

Adakah yang dapat menolong saya untuk belajar gitar ? Terima kasih

Anonymous
        Guest

Bagaimana melatih fingering ? dan bagaimana mengontrol jari (finger control) ? that’s all. thank’s alot ya !!!

Anonymous
        Guest

: Adakah yang dapat menolong saya untuk belajar gitar ? : Terima kasih : tips bermain gitar melody :bagaimana membuat kocokan pd gitar menjadi cepat ketika bermain melodi dgn tingkat kesusahan yang tinggi

Anonymous
        Guest

: Adakah yang dapat menolong saya untuk belajar gitar ? : Terima kasih

Anonymous
        Guest

ajari aku melodi gitar dong khan kita "friend"

Anonymous
        Guest

eBook Belajar Gitar bisa Anda download GRATIS di: http://www.geocities.com/pustakagitar http://www.geocities.com/pustakagitar2

Anonymous
        Guest

: Adakah yang dapat menolong saya untuk belajar gitar ? : Terima kasih

Anonymous
        Guest

: Adakah yang dapat menolong saya untuk belajar gitar ? : Terima kasih Boleh tidak minta sejarah singkat awal mula Gitar?

Anonymous
        Guest

assalamualikum n salam sejahtera…. Nak tanya macam maner saya nak belajar gitar dari mula. sehingga saya boleh main gitar n aper code yg saya perlu mulakan dahul…

Anonymous
      Guest

: sesiapa yg sudi memberi tunjuk ajar buat saya yg amat meminati gitar….. : "tolong berikan tunjuk ajar"

Anonymous
        Guest

KK ksih petunjuk dokk ak blum bsa guitar

Anonymous
        Guest

aku pingin nanya bagaimana caranya membaca tablature gitar, lalu mengetahui keterangan pada nomor yang ada pada tablature gitar, terima kasih…

Anonymous
          Guest

: aku pingin nanya bagaimana caranya membaca tablature gitar bass, lalu mengetahui keterangan simbol yang ada pada tablature gitar bass, terima kasih…

Viewing 19 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.